Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy win7...

Mennyibe kerül egy win7 telepítés "munkadíja"?

Figyelt kérdés

A barátom egyik kollégája telepíti fel a laptopomra a win7-et, és az office -t xp után. Nem nagyon ismerem a srácot, ép ezért nem várnám ingyen tőle, hogy bajlódjon a gépemmel. Ráadásul ha minden igaz, előtte vistát kell fel tennie, mert az xp -re nem is megy fel egyből a win7, bér nem értek annyira hozzá. Persze ő nem kért érte semmit, de mégsem akarom így, nem akarok se túl keveset adni, se túl sokat! Segítsetek kérlek.

köszi előre is.

Éva.


2012. febr. 19. 21:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

csak én gondoltam, hogy nem lehet rá tenni a win7 -et egyből, nem ő mondta! Próbálkoztam, de nem ment, jött valami hiba üzenet. Igen, valóban nem értek hozzá, ezért is kértem meg őt! Nem kell kalózkodnia, nem erre kértem.

Az üveg ital jól hangzik! Azt fogok venni, meg valami finom csokit, azt tudom, hogy szereti! :) Köszönöm a tippeket, ez nem is jutott eszembe! :))))

2012. febr. 21. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!