Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jajah hogyanok. Valaki tud...

Jajah hogyanok. Valaki tud segíteni pár dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Regisztráltam a számom, meg minden. Most van 0.20 centem, mert ki akartam próbálni a direct call-t... -.- És levette a pénzt. -.- Ezek szerint Magyarországon a vezetékes nem ingyenes vele? A másik gondom az lenne, hogy hogyan működik a direct call? Merthogy tök jónak tűnik meg minden, csakhogy... Szóval nkm nem igazán akar kicsöngeni. Azt mondja, hogy a hívott számon előfizető nem kapcsolható -.- És hogyan lehet törölni a Direct névjegyzékből számokat? Sehol nem találom... :S Ja, még valami. Milyen előnnyel jár, ha egy másik szám, ami szintén az enyim, regisztrálódik, mert mondjuk én ajánlottam magamnak, hogy használjam a Jajah-t? Mármint. Van vmi kedvezmény vagy ilyesmi? Van értelme több számot regisztrálni?
2009. jún. 5. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

1.)van kapcsolási díjuk is, amit akkor is levesz ha lerakod mielőtt csöngene.

2.)magyarországon nincs ingyenes hívásuk: [link]


Ha még tovább is érdekel, akkor szólj.

2009. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!