Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mered mutatni az érzéseidet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mered mutatni az érzéseidet a másik felé ha még nem vagy biztos a dologban?

Figyelt kérdés

Ha kimutatom az érzéseimet ,akkor a ffiak helyzeti előnyüket kihasználják ,mivel tudják h nekem fontosabb ,ha viszont megtartom a távolságot ,az 'elérhetetlenséget' ,keresnek ,és mindig jobban érzem h fontos vagyok ..

Ez borzalmas ,mert egyre kevésbé tudok bízni bárkiben, és már a kedvem is elmegy az egésztől .. :(


2011. nov. 5. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fogok fölöslegesen hülyét csinálni magamból.
2011. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon furfangos helyzet. Csak, hogy tudd: a mai férfiak teljesen elnőiesedtek. Félnek az elutasítástól, ezért inkább nem közelednek, tehát ezt a nőnek kell megtenni, ha viszont megteszi, akkor lényegében meg az történik, amit leírtál, és úgyse kellesz nekik. Épp ezért én sosem mutatom ki mit érzek, hátha akad köztük egy tökösebb is, aki tud magával mit kezdeni...
2011. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A távolságtartás egy idő után besokall. Tapasztalatból mondom. És mellesleg kínzod vele a másik felet, ha túlzásba viszed.
2011. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. nálad a pont ,tökéltessen megfogalmaztad ezt az ördögi körnek nevezhető dolgot ..-és én NŐNEK akarom magam érezni !!!!!!!!! Így is azt hiszem tettem 'ffias' -an határozott, nőiesen finom jelzéseket ..de ennek igy nincs értelme ..


3. válaszoló ,engem frusztrál a helyzet, lehet ez az egész igy értelmetlen is ebben a formában tovább.

Akármit teszek sehogy se jó:S


Köszi a válaszokat ,írjatok még!!

2011. nov. 5. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha kimutatom az érzéseimet ,akkor a ffiak helyzeti előnyüket kihasználják ,mivel tudják h nekem fontosabb"


Ez fordítva is igaz.

2011. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak akkor ha már biztos vagyok magamban. és leginkább a nők használják ki a helyzetelőnyt...
2011. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!