Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a dologban, ami ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a dologban, ami ezt alakitja ki?

Figyelt kérdés
Nekem van egy baráti társaságom,akikkel régebben nagyon jól elvoltam,de mostanában,mintha megváltoztak volna a körülmények.Régebben bulizgattunk mindig dumáltunk meg minden.Most meg már nem is hivnak bulizgatni semmi.A multkor beszéltem a barátommal,azt mondta semmi baja nincs ugyanugy barátok vagyunk mint ezelött.Amikor találkozok velük olyanok mintha misem történt volna...Vannak dolgok amikre eléggé haragszok.Pl:fellépek erre a közösségi oldalra FaceBook és azt látom ,hogy egymást hivják buliba meg iylenek.Engem meg csak levegönek néznek.Egyszerüen nem értem.Egy komoly tanácsot szeretnék kérni,mert nem értem.Eléggé meg vagyok törve ez miatt.Most ilyenkor mi van ?
2011. márc. 9. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

először is száműzd a facebook nézegetést az életedből kérlek,hidd el jobban jársz.

mért ne kérdezhetnéd meg élőben te a többieket,hogy nincs-e kedvük együtt bulizni egyet? ne úgy közelíts hogy ők mit akarnak,hanem te mire vágysz,és mit akarsz..

2011. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ritkán találkozok velük

a számüzésben egyetértek

2011. márc. 9. 22:22
 3/3 A kérdező kommentje:
visszavonom.megjavult a helyzet :D
2011. márc. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!