Milyen a blogom?

Figyelt kérdés

Milyen legyen a kinézet? Ezt már unom, és gagyi is.


[link]


2012. febr. 14. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
szerintem töröld :)
2012. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gonosz lenni(nyugi leszek), de arra gondoltál már hogy valami értelmeset csinálj szabad idődben? Persze mondom én aki épp itt válaszol :D De mentségemre szóljon hogy segítek általában, nem fecsérlem az időt.
2012. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem fogom törölni, az fix. Ez miért ne lenne értelmes? -,-


Amúgymeg mielőtt lekockáznátok vagy ilyesmi, nem vagyok az. Sokat olvasok emellett is. Ráadásul komolyabb könyveket... Tehát nem az kérdeztem, hogy mit tudnék csinálni mellette, vagy hogy töröljem-e vagy sem.

2012. febr. 15. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tegnap köcsög voltam, igaz.

Senkit se szabad leszólni azért amit szeret. Én speciel a hardvereket "szeretem" még se basznak le érte. Amúgy az igaz hogy egy kissé én nekem gyerekesnek tűnik, de hát más korosztály vagyunk, más érdeklődési körrel. Szóval sok sikert hozzá.

Az meg hogy milyen legyen a kinézet neked kell tudni, te tudod neked mi tetszik. Speciel én ezt a szolid színt valami erősebbre, és sötétebbre cserélném, azt a szemüveget meg "kilőném" a pics*ba.

2012. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen tudom a szemüveg engem is irritál. Én meg pont speciel ezt a világos hátteret szeretem legjobban :) (de hát ízlések, és pofonok:))
2012. febr. 15. 19:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Változtattam. Majd megszokom.
2012. febr. 15. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, igaz szubjektív. A lényeg hogy a tulajnak tetszen, amit nem tudok eldönteni az előző mondatból.
2012. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik:)
2012. febr. 16. 14:25
 9/13 anonim válasza:

Nagyon tetszik a kinézete. De idegesítő, hogy 2 soros bejegyzéseket írsz, aminek sokszor nincs jelentősége, egy mellékes dolog, csk éppen nincs semmi benne....

Ezek a bejegyzések, inkább összefoglaló címek, minthogy bejegyzések...:S Így olyan űrt hagysz, hogy ha nem is érdekel, de hhogyha már elkezdtül olvasni, akkor tudjuk már meg hogy mi az!!:D Legalábbis engem ez nagyon idegesit...

2012. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
mie'rt ke'rdezte'l ha nem e'rdekelnek a va'laszok???
2012. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!