Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A wifi krátyával jobban...

A wifi krátyával jobban járok, mint egy routerrel?

Figyelt kérdés
Árra,minőségre gondolok, illetve bármilyen hasznos tudnivalóra kíváncsi vagyok.
2012. jan. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A kettő két különböző dologra jó. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a palacsintasütővel jobban jársz-e, mint a körfűrésszel.
2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy néz ki akkor valaki csúnyán mellévezetett..
2012. jan. 30. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Wifi kártyával venni tudod a wifi jelet, de ahhoz kell egy adó. A routerrel tudod szétosztani a netet, kábelen vagy wifivel.
2012. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Legjobb tudomásom szerint a Wifi kártya csak úgy használható routerként, úgy hozható vele létre hálózat, úgy osztható vele net, hogy mellette MEGY a gép is. Szóval nem, nem jársz vele jobban mint egy routerrrel.

Meg ugye az sem mellékes, hogy egy router felhasználói felületén ezer meg egy dolog beállítható pluszba...

Ha javasolhatom, vegyél TP-Linket, mert olcsó és még nem volt vele gondom se nekem, meg még majd írják páran, hogy nekik se.

G.

2012. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző: a wifi kártya NEM használható routerként! Az csak vevőként üzemel, vagyis valahonnan (routerről) kapja jelet. Ugyanaz, mintha kábellel vezetnéd a routertől a gépig a jelet, csak itt nincs kábel.
2012. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És hogy töltesz fel, varázspálcával? A kommunikáció kétirányú.

Windows, internetmegosztásról hallottál? Na, az pont erre való.

G.

2012. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem mást mondtak de most már tisztában vagyok vele
2012. jan. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!