Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak hangot a...

Hogyan csináljak hangot a gépemre? Avrackal volt rajta ujratelepítés elött.

Figyelt kérdés

[link]


ezt töltöttem le,de a telepítés utűn elakadtam. Tudna vki segíteni? Nincs hozzá ilyen driverem cd-n


2012. jan. 15. 12:14
 1/3 detronic ***** válasza:

Hol akadtál el ? Milyen Windows ? Hangkártya típusa, vagy ha integrált akkor az alaplapé ???


Ezek kellenek hogy segítsünk !! :)

2012. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát letltöttem ezt a programot telepítetem de egy csomó mindent ki ir és nem tudom mit kezdjek vele.


Windows Xp van rajta. nem tudom hol lehet megnézni ezeket amit mondtál :S segítenél?

2012. jan. 15. 12:28
 3/3 A kérdező kommentje:

Odáig eljutottam hogy látom a programok telepításe és törlése közt az avrack jelet amivel multkor is volt hang de még sincs.

Az eszközkezelőbe meg ki van irva hogy Realtek AC'97 Audio for VIA (R) Audio Controller itt egy felkiáltó jel van

2012. jan. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!