Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows újratelepítés után...

Windows újratelepítés után nincsen hang, miért van?

Figyelt kérdés

sziasztok, a minap újratelepítettem a gépem, sajnos az eredeti telepítő CD-k már nincsenek meg. Tudom hogy az audio driver miatt nem jó, de nemtudom honnan kéne letöltenem. Nagyon sokat keresgéltem de nem találtam semmi hasznosat. A Válaszokat előre köszönöm :)

Pár info a gépről:

Alaplap: GA-8SIMLNF

chipset: SiS 64dx


2011. dec. 28. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz az laplaphoz programokat:

[link]

Itt a hangkártya drivere:

[link]

2011. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, b.nőm gépéhez kellett. Én naiv azt hittem hogy a géphez kapott CD-ket megtartotta... Az alaplap fajtáját és csak Everestel tudtam megnézni
2011. dec. 29. 02:11
 3/5 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ fen akadt egy problémám, mégpedig az hogy a hangkártya driver linkje hibás, vagy csak nekem nem jön be. Az alaplapé megy de a másik sajnos nem :S
2011. dec. 29. 02:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem De jo a hankártya driver oldala:

Nem található a lap.


Lehet, hogy a keresett lapot eltávolították, átnevezték, vagy ideiglenesen nem érhető el.

Próbálkozzon a következőkkel:

Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a webcímet.

Lépjen a(z) download.phpnuke.org lapra, és keresse meg a kívánt lapra mutató hivatkozásokat.

A vissza gombra koppintva próbálkozzon egy másik hivatkozással.

Hiba: HTTP 404: A fájl nem található

2012. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáld egy másik böngészővel mondjuk Google Chrome-al
2012. febr. 19. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!