Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért baj az ha kék halált kap...

Mért baj az ha kék halált kap a gépem?

Figyelt kérdés
kékhalált kapott a gépem 2 szer is és semmi baja mért baj a kékhalál?
2011. dec. 24. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
végül is nem baj :))
2011. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha téged tényleg nem zavar, akkor valóban nem baj.

Általában azért zavarja az embereket, mert együtt jár valamilyen rendszerhibával, ami nem szokott magától elmúlni, illetve esetenként komoly adatvesztéssel is járhat.

2011. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a te gépeden van a kék halál, az nekem nem baj. A kék halált okozhatja valamelyik két szoftver összeakadása ( együttfutása ) esetén, vagy ami jellemzőbb, a hardverhiba:

Alaplap, videókártya, ram.

2011. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pirateca és HDD
2011. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy téged ez nem b*sz fel. Én szét tudnám k*rni a gépet, amikor bedobja nekem azt a szart. Jó pár éve fejlesztik a winfost, pénzt is kérnek érte, de ezt még nem sikerült megoldani (mint ahogy sok más dolgot sem). Szóval örülj, ha téged nem zavar, hogy random újraindul a géped, ami ugye minimum időkiesés, rosszabb esetben adatvesztés.
2011. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez szép :D

Miért baj, ha lekésed az aznapi utolsó buszt?

Miért baj az, ha autóbalesetet szenvedsz, DE! fél év múlva már kutya bajod nem lesz?

Miért nem örül az olimpikon, ha nem nyeri meg a versenyszámot? végülis 4 év múlva újra próbálkozhat

2011. dec. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,szerintem meg teljesen jogos a kérdésed.

Valóban ,mi van ha időnként kékhalál van ?

Az ég világon semmi .

Újraindul a gép és megy megint tovább.

Ennyi.

Ha meg már túl sűrűn van kékhalál ,akkor megpróbálunk utána járni,hogy mégis mitől lehet.

2011. dec. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Valóban ,mi van ha időnként kékhalál van ?"

Érdekes, hogy Linux alatt nincs ilyen.


"Ha meg már túl sűrűn van kékhalál ,akkor megpróbálunk utána járni,hogy mégis mitől lehet."

Egy nagyon durva vírustól. A neve: Windows.

2011. dec. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!