Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kap a gépem folyamatosan...

Miért kap a gépem folyamatosan kék halált?

Figyelt kérdés

Most rakattam össze egy új gépet és jól működött 1 napig aztán elkezdte indításnál kiírogatni h bootmgr image is corrupt. Újraraktam a gépet több alkalommal és mindig más üzenettel kap egy idő után kék halált.


A gépem adatai:

750 Táp

Mainboard DFI LANPARTY JR X58-T3H6

CPU Intel Core i7 4 x 2.66 GHz

4096 MB DDR3 RAM

GeForce GTX470 1280 MB

DVD író

1000 GB S-ATA, 7200 U/min


Több dolgot is tévesen állítottak be BIOS-ba vettem észre, pl. CPU-nál alapból overclock volt meg a zajcsökkentése is be volt nyomva, ami nem szerencsés tudom ha overlockolás megy...

Aki ért a BIOS-hoz komolyabban, vagy van ötlete melyik hardware mehetett tönkre légyszíves segítsen, köszönöm.


2010. jún. 26. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból memóriát mondanék. Milyen az a 750-es táp? Melyik i7 proci?
2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
először is a bios-t visszanyomod a gyári beállításra, ha bios gond, akkor ezzel megoldódik. ha nem akkor én is mem-re gondolnék
2010. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Core i7 - 920 Táp: 750 Watt Netzteil Combat Power mit Silent Lüfter

BIOS alapra nyomással próbálkoztam már, alapból a fent említett hülyeségek bekapcsolva, alapból overclock meg ilyenek...

2010. jún. 26. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ács Benedek válasza:
én ezt csináltam COMS reset /processzor ki /ram ki /újra összerakni egy új windwos fel és már működik is :D
2012. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állíts mindent vissza a BIOS-ba alapértelmezettre ha úgy sem jó akkor szedd szét és rakd össze újra.
2014. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!