Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért indul újra a gépem?...

Mért indul újra a gépem? Illetve mi okozza a kék halált?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt ilyen probléma(ugyan ezekkel a játékokkal) Elkezdek játszani kb 5perc után újraindul a gépem. Kikapcsoltam az auto. újraindítást akkor meg kék halál.

karban van tartva a gép szóval nem poros és minden hűtöm működik. Ill. a ramokat nem hűti semmi.


2009. júl. 22. 01:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi: most raktam újra a gépet (xpsp3)
2009. júl. 22. 02:01
 2/7 anonim válasza:
Van egy olyan vírus,aminek az a neve hogy trójai.Az szokta kedve szerint újraindítgatni a gépet. Vagy csak a játéknál fordul ez elő? Mer akkor nem biztos, kivéve ha egyfolytában játszol,akkor holtbiztos:D
2009. júl. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én inkább valami hardwer hibára gyanakodnék. Memória elsősorban, vagy hűtés (proci táp chipset vagy memória).

Vagy lehet tápfeszültség hiba, a proci körüli elektrolit kondenzátorok nincsenek felpúposodva vagy kinyílva (a tetején)?

2009. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a prociba az a fehér folyadék elkezdet folyni
2009. júl. 22. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha most telepitetted ujra a gépedet és azóta csináljav alószinü hogy driver hiba véget van kék képernyőd

a hütöpaszta folyás is egy jel hogy tul forró a procid persze lehet valami noname a hötőpaszta és hamar folyékony lessz belöle érdemes a drivereket elöször frissiteni ha a telepítés elött nem volt ilyen problémád

2009. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Videokártyához használjam az eredeti cd-t vagy töltsek új drivert? (2éves kb a karim)
2009. júl. 22. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
eredeti
2011. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!