Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos: Feltettem az xpt a...

Nos: Feltettem az xpt a gépemre, de vmiért mikor felteszem a grafika drivert és újraindítom a gépem, kék halált ad. Mitől lehet? A videokártyám most cserélték ki, annak elvileg nem kéne hogy baja legyen.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A videókártyát én sem hiszem, hogy baja lenne. Szerintem driverprobléma. Nekem is volt ilyen. Ha a gyári lemezről raktad fel, akkor próbáld letölteni a gyártó honlapjáról.

Egyébként még jó lenne tudni, hogy milyen a rendszered. Mert ha az új videókártyád tudja a dx10 v. 11-et, akkor szerintem ajánlott a Vista/Win7, de inkább az utóbbi feltelapítése.

2010. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem kaptam hozzá lemezt, netről szedtem le.

ndvidia 8400gs

2010. dec. 26. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezesetben nézz utána, nincs-e újabb verzió. Ha a legújabbat tetted fel, akkor nézz meg egy régebbit.

Alaplaphoz mindent feltelepítettél? hangkártya, hálózati kártya stb.?

Más nem jut most eszembe.

2010. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

fent van minden, úgy hogy én sem értem, nem jó a cd olvasom, a win 7 et nem lehet vele felrakni csak az xpt,

de már elkértem egy haveromtól, megnézem win 7el jó lesz-e.

2010. dec. 26. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha win7-re nincs drivere a kártyádnak, próbáld vistással, azoknak a 99%-a jó 7-re is.

Amúgy gyártó honlapjáról szedted le? Ha nem, akkor szedd le onnan, rossz driver okoz ilyen hibákat.

2010. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

chipset drivert felraktad ?


A bios ba álitsál mindent alapra a pci e vagy az agp sebesség körül

2010. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

ezt szedtem le

2010. dec. 28. 14:06
 8/9 A kérdező kommentje:

de volt hogy feltettem kiírta az újraindítást és utána jó volt, de ha kikapcsoltam a gépem kövire megint kékhalál.

szval ilyen egyszer használhatós amíg ki nem kapcsolod

2010. dec. 28. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a videókártyádat az üzletbe a géppel együtt és mutassad meg a jelenséget az eladonak


valoszinüleg csak beálitás probléma de az is lehet hogy valamejik ramod roszalkodik de az is lehet hogy a vga kártyád hibás

2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!