Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam vissza a tálcát?

Hogyan állítsam vissza a tálcát?

Figyelt kérdés
Át akartam helyezni a tálcát, de ahogy húztam az egérrel egy töltésnél kirepült a képernyőről és nem találom.
2011. dec. 14. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
start->vezérlőpult->tálca
2011. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a Start menüt el akarod érni, akkor nyomd meg a Windows logót ábrázoló gombot a billentyűzeten.
2011. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A windows gombra se reagál. A vezérlőpultból sem tudom megnyitni a tálca beállításait. Eltűnt minden, az óra, programok stb. Alt+Tab-bal tudok lépkedni a programok között és úgy tűnik, hogy az office irányítópult felől jönnek vissza a programok.
2011. dec. 14. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az nem repült ki, csak eltünt a képernyő valamelyik 4 oldala utáni régióba.

Ugyanazt kell tenned, mint amikor áthelyezted. Benyomott balklikkel minden oldalon kezdj el tapogatózni és visszarángatni. Ha nenincs eredmény, próbálkozz másik oldalon való tálcakereséssel.

Nagyon idegesitő és bizony sok tökölést igénylő feladat, de lebegjen előtted az, hogy ott van az valahol, a képernyő valamelyik oldala utáni régióban!

2011. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket, igaz pár ikont sikerült leszedni róla mielőtt visszajött, de meg van!
2011. dec. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!