Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj? Hogyan állítsam...

Mi a baj? Hogyan állítsam vissza? Mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Először is:Tegnap a laptopomon neteztem (wifi-vel) és újraindult magától kétszer is. Majd mikor bekapcsoltam azt írta ki. hogy A Kapcsolódás nem sikerült Ez a számítógép korlátozott csatlakozási lehetőségekkel rendelkezik a következőhöz: XyXy. Ott van még hogy probléma megoldása, de nem talál problémát. Mit csináljak h jó legyen újra?


Másodszor: Ezt írta ki tegnap este a laptopomon az Avast:

Enhanched protection mode

Attention!

Avast operates under enhanced protection mode.

This is a temporary measure necessary for immediate response to the threat from virus.

No action is required from you.

Ez mi?szörnyű angolos vagyok :(.


2011. júl. 26. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
telefonnal működik.
2011. júl. 26. 10:36
 2/4 anonim válasza:
100%

Benyaltál valami vírust!


Megnövelt védelmi mód!!


Magyarosítsd le az avastot és érteni fogod mi a baj!Am a gogli fordító aránylag jó!!

2011. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a wifivel mi van?
2011. júl. 26. 11:07
 4/4 P$+ válasza:
Valóban egy vírusod van, de ne fáraszd magad a magyarosítással! Az üzenetet nem az Avast küldi, hanem a vírus. Az Avastot blokkolja a vírus. Én is épp most keresem a megoldást, egyelőre egyszerűt nem találtam. Nézz körül az Avast fórumában, ott kaphatsz válaszokat!
2011. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!