Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitenel laptopot valasztani?

Segitenel laptopot valasztani?

Figyelt kérdés

Hattersztori: Eddig mindig bohom nehez laptopjaim voltak, amik lehet,hogy ultra felszereltek, meg mindenfele biztonsagi kutyuvel ellatottak(ujjlenyomatolvaso stb), de ezeket en sosem hasznaltam. Most ugy gondolom, hogy egy "egyszerubb", de noiesebb gepet szeretnek. Konkretan en csak netezesre, film nezesre, tanulasra hasznalom, legbonyolultabb dolog amire meg kellene az az adatbazisok kezelese,meg max minimalis programozas az egyetem miatt(tenyleg csak kezdo szinten). Notebookot nem szeretnek, mert allitolag nagyon lassuak, meg a gyorsasag szempont, illetve kenyelmesen nem lehetne filmet nezni.


Osszegezve:


- Legyen gyors, megbizhato,jo multimediaval felszerelt, de semmi extra nem kell azon kivul, amit fent is felsoroltam,tehat sosem jatszom pl.


- Ne legyen bohom nehez, de az nem baj, ha nem pici.


- Legyen noies: feher, feher-narancs, vagy egyebb noies szinek johetnek szoba. Lehet gyerekes, de mindig ilyet akartam, mar unom a feketet.


- Max 200.000 bezarolag gondolkodom, talan nem baj,ha picit tobb, de inkabb kevesebb legyen.


-Egyebkent kulfoldon elek (Eszak-Eu) nem tudom ez mennyit szamit.:)


A hulye megjegyzesektol kimeljetek meg,aki tudna segiteni linkekkel, az ne fogja vissza magat. Elore is koszonom!


2011. dec. 11. 08:48
 1/3 zsomkovacs ***** válasza:

Ez így egy elég nehezen fellelhető összeállítás... Kevés az olyan laptop, ami könnyű, nem kicsi, gyors és megfizethető. Ami meg ilyen, az fekete...


Még a legjobb, amit találtam kb. 2 óra alatt:


[link]


14"-os, 2 kg, elég gyors, megfelelő minőségű. Ára is rendben van. Amit belinkeltem, egy fekete példány. Hivatalosan van még jégkék és rózsaszín is, de sehol nem találtam. Hogy ez hogy jut ki az észak-EU-ba, egy más kérdés...


Próbálj meg ott érdeklődni szaküzletekben/helyi webshopokban a megfelelő színű laptop után. A laptop neve Dell Inspiron 14z, talán így megismerik egy üzletben. Sok sikert!

2011. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom.:) Ugy terveztem,hogy itt veszem meg. Nezegettem tobb helyen, es bar tobb a valasztek,mint otthon, igy tobb a dizajnos keszulek is, megis olyan "kevesnek" tunik. Apple eddig nagyon tetszik, viszont az ara is szep. Sokszor hallom,hogy nem eri meg applet venni, mert a marka miatt sajnos nagyon sokba kerul. Errol mit gondolsz? Mondjuk az sem rossz,amit linkeltel. Meg valami: Ujra telepites soran melyik a "legegyszerubb"? Nekem lenovom volt legutoljara,az valami borzalom volt,hangtol kezdve mindent egyenkent rarakni...Na ilyen meg egyszer nem kell,nekem valami nagyon felhasznalobarat keszulok kellene, ami egyben noies is.

2011. dec. 11. 17:08
 3/3 zsomkovacs ***** válasza:

Az Apple gépek nagyon jók, meg tényleg szépek, csak nem annyiért, amennyiért adják őket. Egyszerűen nem éri meg.


Hogy a gép, amit linkeltem, mennyire "felhasználóbarát", azt nem tudom. Javaslom az alábbi, vagy ahhoz hasonló program telepítését, az majd felrakja a szükséges drivereket:

[link]


(ha nem működne jól, próbáld meg a DriverMax-ot)

2011. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!