Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudok laptopot választani...

Nem tudok laptopot választani és ma végre dönteni szeretnék, melyiket vegyem ezek közül?

Figyelt kérdés

Néztem ezt a Samsungot:


[link]


Néztem MSI-t:


[link]


És még néztem HP-t:


[link]


2011. jún. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnéztem mind a három versenyzőt, és erre a következtetésre jutottam:


első helyen végzett


[link]


második helyen a

[link]


míg a harmadik helyet a

[link]

végzett.


Első - aránylag - drága, de még az éri meg a legjobban, szerintem legalábbis....

2011. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszodat... Most már igazából én is az első kettő közt vacilálok...

A Samsung a legerősebb és abban van a legtöbb tárhely, ez tény...

DE...

Az msi-nek annyi előnye van, hogy jó kis hangszórók vannak benne... És mivel gyakran nézek filmet laptopról, fontos lenne a jó akusztika...

Szóval még mindig hezitálok...

2011. jún. 27. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Samsungot venném!
2011. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor is az elsőt választanám, mivel bármely számtech. boltban lehet olyan kisméretű hangfalakat is kapni, amelyek könnyen hordozhatóak, nem igényelnek külső tápegységet (akksi bele, vagy ceruzaelem, és már megy is). Nekem is ilyen van, a TESCO-ban vettem 2490 forintért, ugyanitt 4db akksit+töltőt 2000 forintért akcióban. Nem a reklám helye, de jobb a hangja, mint bármelyik beépített hangszórónak ( "Technika" márka, de jó konstrukció).

2011. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!