Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem új asztali gépet,...

Most vettem új asztali gépet, a kérdésem pedig az lenne h érdemes-e levenni a ház oldalát, hogy jobban hűljön?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ház hütö talán jobb megoldás

igy porosodni joban fog

de ha nincs utban akor nem lehet nagy gond

sokan csinálják,igy

amugy melegszik nagyon? micsoda?

meg igy hangosabb is lesz amugy

2011. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Felborul a ház hőháztartása. Általában egy ház úgy van kialakítva, hogy a ventilátor által mozgatott levegőt a legfontosabb részeken szívja, mozgatja át. Ha leveszed az oldalát akkor előfordulhat, hogy bizonyos felületeken nem lesz intenzív hűtés. Így felületi túlmelegedés történhet ami az elektronika idő előtti tönkremeneteléhez vezethet.
2011. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen egy mai háznál már igy van

nemtudom mi melegedhet anyira hogy leakard veni

amugy amit én irtam az esetben asztali ventilátort szoktak használni még a levegö mozgatására

jól irta amugy 2. igy a ház egészében megszünik a légmozgás csak adott pontokon fog mozogni a levegö

azért is irtam házhütö jobb lene a te esetedben.

2011. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincsen semmi gond, csak a régi gépemnél alkalmaztam ezt a módszert, de akkor ennél már nem fogom
2011. okt. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!