Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100 000 Ft-ból laptopot vagy...

Krisz307 kérdése:

100 000 Ft-ból laptopot vagy asztali számítógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy jó Gammer gépet.

Számítógépnél úgy kell számolni hogy pluszba kell hozzá vennie egy új síkképernyős monitort is.

Szóval 100 ezerből kéne venni egy számítógépet + egy monitort.


2011. jún. 19. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öszintén ne sértődj meg, de sztem egyiket se, gyűjts még hozzá és akkor asztalit, azt majd később bővítheted.
2011. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged a mobilitásra és játékos céljaid vannak, akkor jobb a PC. 100k-ból elég normális játékra használható gép építhető, bár ha monitor is kell, az kicsit ront a lehetőségeken. Viszont az asztalit könnyen és viszonylag olcsó lehet még fejleszteni (jobb proci, több memória, több/nagyobb HDD, erősebb vga stb).


kb ezt tudnám ajánlani:

[link]

[link] (AM3/AM3+)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


össz: 105.776


;)

2011. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
asztalit. Ennyiből nagyon jót össze lehet hozni. Most nagyon lement az alkatrészek ára.
2011. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az előző válaszadót kiegészíteném, amúgy nekem ez olyan 96 ezer környékére jött ki, csak utána kell nézni, hol olcsóbb...

Monitor: HKC 21,6'' LCD 2219A-DVI 2ms wide 26.760 per pill a legolcsóbb

Vinyó: Minek vennél 500 gigást 9 kilóért, ha 11ért már terrást veszel? Samsungot nézz.

2011. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tök jó a fuLLHD monitor +800Ft-ért, de natív felbontáson igen csak döcögős lesz ezzel a géppel (még az 1600x900 is sok ide). Az iponon az 1TB-os verzió 3k-val drágább, nem is néztem annyira illetve költséghatékonyságra mentem (meg, hogy minden egy helyről legyen beszerezve, ne 5 boltba kelljen körbesétálni). 500GB nem elég egy gamer gépnek?...ha kevesebb tányérból áll, akkor gyorsabb/hűvösebb/megbízhatóbb is lehet az 500-as...de ha 1TB jobban kell, akkor nyugodtan kicserélhető.

Szerintem nem lett rossz az összeállításom a szűkös kerethez képest és a minőséggel sincs gond. Sokkal jobbat szvsz nem lehet kihozni, de ha van jobb ötlet, akkor nyugodtan be lehet linkelni...

2011. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
csak kötözködésből: A terra és a tera nem ugyanazt jelenti...ez terabyte :D
2011. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd alkatrészenként a 96k-s verziót? Kíváncsivá tettél!

De ugyanígy AM3+ deszkával (3 év garival) meg GDDR5-ös 5670-nel, FSP táppal meg minden...kíváncsi vagyok hol lehet 9k-t megspórolni ezen a konfigon (azért ekkora különbség tényleg nem mindegy ugyanazért a cuccért). Köszönöm.

2011. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!!

A második válaszoló elég jó konfigot írt le.

Neki még egyszer köszönöm.

2011. jún. 19. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj, de drága vagy, jó kis időmbe került, de ha ugyanolyat kérsz, akkor csak 99-100ra tudom kihozni, sebaj...

Íme:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(pl vinyó - 500 gigás sata van kevesebbért is, de te ragaszkodsz ehhez)


[link]


vagy DVDre is van több lehetőség:


a. [link]


b. [link]


[link]


[link]


99.614 - 99.980 attól függ melyik vinyóval számolsz.

Megfelel? :D Vagy játsszuk le? :D :D

2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Csak kíváncsi voltam honnan lehet ilyen jó áron megúszni. Látom sok helyről vadásztad össze, de spóroltál több, mint 5k-t! Köszönet a kitartó munkádért, egy dicséretet azért megérdemelsz!

:)

2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!