Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni,...

Laptopot szeretnék venni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek segíteni, hogy melyik laptop jobb! Az ár nem fontos, az a pár tízezer nem számít.

Első:

[link]

Második:

[link]

Harmadik:

[link]


Az is elég lenne, hogy melyik gép processzora, illetve videokártyája jobb. Előre is köszönöm!


2011. aug. 30. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a tapasztaltabbak meg tudják mondani, hogy ebben az árban benne van-e az operációs rendszer? Mert van ahol 3-at is kiírnak.
2011. aug. 30. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam ACER Aspire lenne a nyerő..

Kompatibilitás annyit jelent, hogy azokat az op. rendszereket lehet rajta futtatni, azt teszed fel, amelyiket akarod..

2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül az elsőt választanám, már csak azért is, mert Dell. Ha jót akarsz, akkor az Acer-t és hasonló társait gyorsan elfelejted.
2011. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Nálam egyébként is laptopnál csak az Intel proc jöhet szóba, ez egyébként igen erős...

2011. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jenci ***** válasza:
Nekem is Acer van és no problem.
2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Dell a legjobb. 3 év garanci,a jó minőség. Nekem N5110-em van, de az még jobb. A Dell-t vegyed!
2011. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínûleg a Dell-t fogom venni. Még az lenne a kérdésem, hogy mennyivel rosszabb annál 6 gb ram helyett 3 gb ram-os változat?
2011. aug. 30. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!