Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Holnap megyünk laptopot...

SOS! Holnap megyünk laptopot vásárolni, és nem tudom, hogy a 3 közül melyiket válasszam! Valaki segítene dönteni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 24. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt: [link]
2011. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mokkacsino ***** válasza:

Attól függ. Az első kettőnél viszonylag jobb a grafikus kártya. De ez főleg akkor lényeg ha komoly játékokkal szeretnél játszani. Viszont a 3.ikban (inkább inteles vagyok) intel core 2 - es 2.2 ghz proci meggyőzőbb. És ráadásul adnak hozzá oprendszert is.


Ha választanom kellene, és nem annyira fontos a játék, mindenképpen a 3.ikat venném meg. De ha játék fontos lenne, akkor sem az első kettőt. Keresnék egy kicsit drágábbat de jót.

2011. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztom Mokkacsino véleményét.

Az első 2-ben gyenge a processzor. Attól függően mi a fontos, az elsőt vagy harmadikat válaszd!

2011. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első kettőben a gpu erősebb jóval és az akku is tovább fogja bírni, mert kevesebbet fogyaszt, a harmadikban erősebb a processzor, de az igp egy nulla, és többet is eszik.


Én biztos, hogy az elsőt venném.

2011. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

az elsőt vettük meg :)

2011. aug. 25. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!