Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új laptopot, de sajnos nem nagyon értek hozzá. Kaptam egy ajánlatot, amin van pár gép és ezek közül kellene választani. Fontos lenne, hogy újabb játékok is elmenjenek rajta ha lehetséges. Előre is köszönöm a válaszokat.

Ajánlatok:

- MSI CR610-216XEU

- Acer eME640G-P322G25Mn

- MSI CX500-605XEU

- HP 625 (WS775EA)

- Notebook Dell Inspiron

- HP 4515S (VC414EA)


2010. szept. 5. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Találtam róluk linkeket is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 5. 15:08
 2/4 anonim válasza:

Szia!!

Én se nagyon értek hozzá, de szeretnék segíteni valahogy, tehát leír azt, mit hallottam olyan embertől aki ért hozzá :D:D

Nos szóval tesóm nemrég vett laptopot és nem igazán tudta melyiket válassza éppen ezért megkérdezte egyik barátját aki ért hozzá hogy melyiket ajánlja. Ő az Acer Aspire 5738ZG - 444G50Mn -et ajánlotta, szóval ilyet vett tesóm. Amit én hallottam meg láttam, hogy az acer és a dell tényleg egy elég jó márka, én majd ha veszek, Dell-es notebookot szeretnék, mert azért a kinézet is számít valamennyire és már pár éve kiszúrtam maganak egy műszakis újságban és nemrég a volt oszifőm is olyan notebookot kapott ami én kinéztem pirosban és hát szerintem van olyan jó belülről mint kívülről :D:D. Én ennyit tudtam segíteni, ha segítségnek nevezhetjük :P Remélem hasznodra válik valamelyik információm;)

2010. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok ismét!! Bocsi a helyesírási hibákért gyorsan gépeltem és nem olvastam át!! :S;):)
2010. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb:MSI CX500-605XEU

2. Legjobb:HP 625(WS775EA)

3. Legjobb:Acer eME640G-P322G25Mn

4.:MSI CR610-216XEU


A dell játékokra nem alkalmas mert inteles a grafikus egysége, és az nem tartalmazz egy csomó mindent ami a játékok elindításához már szükséges. Szívesen. :P

2010. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!