Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik laptopot...

Pappmartin kérdése:

Szerintetek melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés
Laptopot akarok venni és nemtom melyiket válasszam a Dell Inspirion M301z -t vagy csapjak hozzá még 30 ezret és Dell Studio 15? Előre is köszi az értelmesnek mondható válaszokat:)
2010. aug. 11. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Studio 1557 van. Alapjaiban meg vagyok vele elégedve (i7, 8G memó, 500GB HDD), de ami nagyon idegesít benne a billentyűzete. Alapbeállításként a funkció billentyűk helyett multimédia gombok vannak..azaz ha pl. F2-t akarsz nyomni, Fn-F2-t kell. BIOS-ban be lehet állítani, hogy a funkció billentyűk legyenek az elsődlegesek, de ezt a beállítást rendszeresen elfelejti a legújabb BIOS-szal is. Másik gond a billentyűzettel, hogy nincs numpad. Még "virtuális", azaz olyan, hogy pl Fn-I-O-P kombinációkra "nyomódnak" le a numerikus számok. Ha ezek Téged is idegesítenének, akkor NE Studiót vegyél, vagy legalábbis ne 1557-est. (Inspiron billentyűzetét nem ismerem).
2010. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
alapjában véve nem is tudom használni a num ot XD azért köszi, lehet hogy az inspirion-t választom, de nem vagyok annyira otthon a témában:)
2010. aug. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!