Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vegye ki a lemezt majd nyomjon...

Vegye ki a lemezt majd nyomjon meg egy gombot. Miért van ez?

Figyelt kérdés
van egy hdd-m vagyis 2 nél vettem észre hogy ezt írja ki. miért írja ki? a géppel minden rendben. a hdd-vel van a baj de mi az a baj ?
2011. aug. 18. 11:56
1 2
 1/18 P.O.C. ***** válasza:
Mikor írja ki és mi?
2011. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

bekapcsolom és akkor.

A hdd szerintem az írja ki vagy nem tudom másik hdd-vel megy rendesen.

2011. aug. 18. 12:07
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezt akkor írja ki, ha a boot szektorban található adatok sérültek, azaz nem bootolható a lemez (azaz nincsenek meg hozzá azok az adatok, amik segítségével a gép automatikusan el tud indítani egy operációs rendszert).

Format, és új windows rá, az majd megoldja.

2011. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem egyszerűen rossz a boot sorrend. Állítsd át a merevlemezek prioritását a BIOS -ban.
2011. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 P.O.C. ***** válasza:

Ja és ha megvagy akkor formázd.

Valószínűleg korábban Windows lehetett rajta, ami sérült, de mivel elsődleges aktív partíció volt a lemezen, ezért arról akart boot -olni.

2011. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt a merevlemezt hogy formázzam? (nem nagyon értek ehez)
2011. aug. 18. 12:24
 7/18 P.O.C. ***** válasza:
A Sajátgépben jobbkatt a meghajtóra --> formázás...
2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
oké :) és utána ha berakom h arról boot-oljon akkor nem fog kelleni rendszer indító lemez? mert nekem nincs olyan.
2011. aug. 18. 12:41
 9/18 P.O.C. ***** válasza:
Hát, látom te nagyon KO. vagy a témában, inkább ne szerelj számítógépeket. Vidd hozzáértőkhöz.
2011. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem viszem sehova sem. elég a formázást megcsinálni?attól jó lehet már?
2011. aug. 18. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!