Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítem a window-s és...

Telepítem a window-s és kiírja h boot cd elindításához nyomjon le egy gombot. Igen lenyomon minden és mikor formázom a C-t és utána kiír valami hibát. Miért?

Figyelt kérdés
tudok adni képet!!!!!
2010. márc. 3. 10:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2010. márc. 3. 10:40
 2/15 anonim ***** válasza:

Több esetben jön elő ez a hiba...

1. Nem eredeti a telepítő, hanem valami buherált, és eleve hibás, nhány géppel nem kompatibilis és ezt csinálja. Keress másik verziót.

2. A gépedben olyan merevlemezvezérlő van, ami nem kompatibilis a nálad lévő lemezzel. Ilyenkor vagy bele kell integrálni a hozzávaló drivert a telepítőbe (pl NLite program), vagy floppyn (sajnos pendriveon nem lehet!) megmutatni neki a drivert, amihez a telepítés indulásakor F2-t kell nyomni, amikor írja, hogy más eszközillesztő megadása.

3. Valami más baj van a gépeddel, például memóriahiba. Egy memtest futtatása nem ártana pl Linux telepítőkön szokott lenni.

2010. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez kékhalál! Melyik Windows-t akarod telepíteni?
2010. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
xp
2010. márc. 3. 10:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Hányas szervízcsomag?
2010. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kék halál!telepíts egy másik windows-t.

nekem mikor ez volt,xp-t akartam.vistát tettem azt engedte.utána arra az xp-t mert vistát utálom.

ha nincs másik op.rendszered tedd a következőt:

ne kapcsold ki a gépet!vedd ki a vinyót,valami mágnessel húzgáld át(ezzel törlöd ami rajta maradt) majd tedd vissza.

gyakorlatilag így minden eltünik róla,.igazság szerint összeomlik a gép,de utána kezdheted a telepítést.nem kell formázni.

nekem mikor windows 7 volt fent,csak így lehetett leszedni.mert nem engedi formázni magát.

2010. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sp3 köszi kiprobalom!!de biztos h működik???
2010. márc. 3. 11:38
 8/15 A kérdező kommentje:
biztos h nem teszek kárt a gépben ha mágnesezem???? És tuti működni fooog??? Mert már szeretnék gépezni :p
2010. márc. 3. 11:44
 9/15 A kérdező kommentje:
és az ugy jo ha kikapcsolt állapotban kiveszem a wincsesztert és mágnesezem????
2010. márc. 3. 11:45
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
[link] Találtam egy cikket!
2010. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!