Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítem a window-s és...

Telepítem a window-s és kiírja h boot cd elindításához nyomjon le egy gombot. Igen lenyomon minden és mikor formázom a C-t és utána kiír valami hibát. Miért?

Figyelt kérdés
tudok adni képet!!!!!
2010. márc. 3. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bekapcsolt állapotban vedd ki,különben nem törli magát.
2010. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"vedd ki a vinyót,valami mágnessel húzgáld át"

Ezt nagyon ne csináld, mert gyakorlatilag hazavágod vele a winchestert...

2010. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem igaz,hogy haza vágja vele!!!!csináltad már?mert mi rendszeresen csináljuk,több tíz gépet csináltunk meg így.

ha nem értesz hozzá ne írj ilyet.nem a boltban vettem a szakmámat hidd el!

2010. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem... De olyan nincs, hogy egy HDD-t nem formázok le. Normális módszerekkel.

Thank God your are NOT my admin :)

2010. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én ezen nem fogok vitatkozni.ez az oldal nem azért jött létre hogy egymást hurrogjuk le.van egy kérdés és mindenki a maga belátásai,tapasztalatai alapján válaszol.ha nem találod hasznosnak a választ,ítéld úgy.de ne vitázz.szerencsére minden ember más,így mindent másképp gondol,lát.így kerek a világ.kellemes estét!
2010. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!