Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két játék között filózok,...

Két játék között filózok, melyiekt válasszam? Tovább lent

Figyelt kérdés
Ti az Aiens vs Predator(2010)-et,vagy a Crysis 2-t vennétek meg xboxra? eőre is köszi:)))
2011. aug. 1. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én lehet egyiket sem.

Nekem az AVP megvan, fém díszdobozos, húdeszuper változat.

Hogy őszinte legyek annyira nem lett nagy durranás, mint az előző rész például.

A single kampány egész jó lehetne, de pokoli rövid.

Predatorral élvezetes, de mire megszerzed az alien látásmódot, puff két küldetés és vége is, nincs igazán lehetőség jóféle vadászatra.

Aliennel lehetne kaszabolni az embereket, de az lett a legrövidebb.

A tengerészgyalogos részt meg eléggé elszúrták szerintem, eltúlozták az árnyékokat, kint a szabadban is korom sötét van néhány sarokban, szerintem nagyon idegesítő, valamint a fegyvereket is elszúrták, tulajdonképpen csak a shotgun és a mesterlövészpuska használható.

Gondoltam, hát mibaj lehet, majd a multi kárpótol, de sajna az sem.

Valami nagyon elszúrt rendszere van, mert rendszeres volt, hogy 4-5 percet vártam, mire összehozott egy meccset 3 emberrel, aminek 2 perc alatt vége volt, majd ugyanezt előről...

Szóval ezt csak akkor ajánlom, ha nagyon nagy AVP rajongó vagy, mert azért a hangulata meg van valamennyire, csak játéknak nem a legjobb.

Crysis 2 meg ugyan nincs meg, de játszottam vele, az sem hozta azt az újítást, mint az elődje fizikában.

Igazából már csak egy sima egysíkú lövöldözős FPS.

Nincs meg sem a sandbox jelleg, sem a környezet rombolhatósága.

Itt lehet, hogy a multi jobb, de ha multizni akarsz sokkal inkább ajánlom a Battlefield sorozatot, ha nem ismernéd.

Bad Company 2 hihetetlen hatalmas, semminek nincs olyan hangulata, illetve nemsokára jön ki a 3 is, olyan fizikával, amilyet még nem látott a játéktörténelem...

Ha mégis érdekel esetleg az AVP lehet megválnék tőle, ha kell írj privit.

Remélem azért tudtam segíteni.

2011. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat és hogy mind a két játkrol kifejtetted a vélemnyed!! Igazábol azért választanám ezt a kettőt, mert a tesómmal nagyonsokat xboxozunk, tudod osztott képernyőn egymás ellen, vagy coop módban (pl:cod6). És ahoy elnéztem a neten az AVPek a multi lehetőségeit (pl:predator hunt,stb..) vagy ezek gondoltam jó választás lenne,hozzá teszem nagy avp rajongók is vagyunk.De néztem a crysis 2-t a grafika meg ezek. Persze singleben is kivinném.Esetleg igy pl: az Avp jó döntés lene, vgy a Crysis 2?
2011. aug. 1. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nézz meg szakértői oldalakat. Ott nagyon tudják alázni avp-t míg a másikat isteníteni. Nekem mindkettő megvan pc-re és szerintem crysis egyértelműen. Az avp-ben meg a multi erős túlzással is csak közepes. A single meg agyatlan hentelés. viszont a crysis 2 gyönyörű és az akció buborékok igen jól ellettek találva. Rgyébként igaz hogy nem sandbox csak fél sandbox a gyártó szerint amit alig lehet észrevenni mert a buborékokat kivéve lineáris. Én mindenesetre azt mondanám hogy crysis 2. Talán ha a dice tervei nem úgy sülnek ell a bf3-mal akkr lehet hogy az év fps-e.
2011. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!