Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pls valaki megmagyarazna...

Pls valaki megmagyarazna ezeket [-o<?

Figyelt kérdés

mi a kulonbseg a BRRip es a BRRip

meg a BD50 es BD25

mit jelent a Rip szocska a roviditesek vegen (BRRip DvdRip stb)

mit jelent a G1 a CineDub elott

es vannak ojanok hogy EXTENDED, CUSTOM, THEATRICAL CUT,RETAiL,PROPER,DIRECTOR CUT, RERiP ezek a szavak miben valtoztatjak meg az eredeti filmet (tudom hogy az EXTENDED az bovitett tehat hosszabb)

es meg hogy STV


tudom hogy sokat kerdeztem de nagyon kivancsi lennek hogy miket jelentenek :D


jah es amugy az Ncore-on hasznaljak ezeket a dolgokat meg gondolom mas torrent oldalakon :P


2011. ápr. 30. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A BRRIP filmnek blu-ray minősége van, de nem 7-10 gigás, mint egy rendes BR film, hanem.. jól összevan konvertálva, csomagolva. Szóval ha látsz egy mondjuk DVDRIP-es filmet, az azt jelenti, h DVD minősége van, de mégsem akkora a mérete, mint egy rendes dvd-s filmnek.


A G1 azt hiszem, hogy a szinkron minőségét jelenti.


Amúgy ezek le vannak írva a torrent oldalakon... többynire.

2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ertem hogy BRRip az becsomagolt bluray de akkor mert vannak ojan hulyek akik letolti a 40 gigas filmet mikor 'ugyanojan' minosegben megvan de kisebb?????!
2011. ápr. 30. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez viszont jó kérdés! Mert... vagy hülyék, vagy nagyon nagy film fanatikusok :D
2011. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!