Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem sima a játék?

Mért nem sima a játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Call of Duty: Modern Warfare III (2023) játékról lenne szó. a játékot, 1080p DLSS balenced beállítással játszom 165hz-n. van 180 fps-em de még is olyan mint ha 60 fps-em lenne.

ilyen darabos a játék! meg néha meg is akad 1 másodpercre de így nagyon gyorsan. ezt úgy értsd, hogy játszol egy 240hz monitoron 1 hónapig. és utána eléd raknak egy 60hz monitort.

na az én esetem most ugyan ez, csak egy monitoron történik. sajnos másképp nem tudom el magyarázni! a játékban és a Windows 11-en is be van állítva a 165hz.


ja és azt hozzá teszem, hogy eleinte semmi probléma nem volt. és egyik alkatrész sincs 100%on kivéve a gpu.


i5 13450HX 10 mag 16 szál

16 GB RAM DDR5 4800MHZ

RTX 4060 8G 140W

512 GB m.2 nvime SSD

1440p 165hz monitor


és igen ez egy laptop.


ma 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésben ott a válasz...
ma 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdésben ott a válasz.

igen? mesélj...

ma 17:08
 3/10 A kérdező kommentje:

Laptop. Ennyit tud.


te meg miröl hadoválsz ?

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Call of Duty: Modern Warfare 2019

Call of Duty balck ops 6 mikor még ment a béta

alen wake 2

hellblade 2

starfield


ezekben a játékokban semmi probléma nincs a mai napig.

a Call of Duty: Modern Warfare III (2023) se volt semmi probléma, 1 éven keresztül. ne röhögtess ki saját magad ember! ha valamihez nem értesz, akkor ne is írj inkább semmit.


és ha ki nyitnád a szemed, amit kétlek. akkor látnád hogy nem fps gondjaim vannak.

ma 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ennyit tud. Ha fejreállsz sem lesz ez másképp. De, pont, hogy fps gondjaid vannak a hitvány hűtésű, lassú vga miatt. (Megsúgom, hogy az átlag framerate a fenét sem érdekli ebben a helyzetben)
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

gpu hömérséklet 69

cpu hömérséklep 72


ez neked sok? a laptop burkolata Aluminium. dupla hűtéssel el látva!


és ha azt mondod hogy hitvány hűtésű, lassú vga miatt. akkor hogy működött 1 évig minden probléma nélkül? hmm? varázslat? és neked egy 4060 lassú vga? mondjunk akinek 4080-4090-e van az mondhat ilyet.

ma 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi varázslat nincs benne. Egy live service játék gépigénye sem fix egyébként. Igen, a mobil vga-nak csúfolt lószarok lassúk.
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mint előbb is említettem, ha valamihez nem értesz, akkor ne írj inkább semmit.


asztali számítógépemben egy strix 2070 van! ami lassabb mint a laptop 4060, még se csinál ilyeneket. most azzal jössz hogy de az egy asztali videokártya! nem mobil... és igen! ebbe igazad is van! csak az erőviszonyokkal nem vagy tisztába.


most néztem meg a játékot, és tudod mi volt a baj? a intel r uhd graphics videokártyára volt állítva a játék. ami a processzor beépítettje. nem tudom hogy hogyan, de nem a 4060 kártyát használta. lehet én nyomhattam el véletlen. de a msi afterburner meg a 4060 értékeit mutatta és ezért zavart össze. és láss csodát újra sima a játék. ennyit a hozzá értéseddel.

ma 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne pistike, hogyne.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nevem zsolti, nem Pistike. ne fájjon hogy a nem hozzá értésed ki fogott rajtad. legközelebb próbálj meg nem bunkón válaszolni az embereknek, mert hidd el te is lehetsz ilyen helyzetbe. hogy ilyen bunkó emberek fognak válaszolni neked, amilyen te is vagy.


a kérdés törölve.

ma 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok idióta, ne foglalkozz velük, kérdező! :)
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!