Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megakadályozni a...

Hogyan tudom megakadályozni a Steam fiókom törlését?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom visszamondani a fiókom törlését?


A fióktörlést kérésedtől számítva 30 napon belül vissza tudod mondani. Jelentkezz be Steam fiókodba, nyisd meg a piros értesítést az oldal tetején, és kattints a „Mégse” gombra.

Steam Támogatás


???


Nincs semmilyen üzenet az oldal tetején.

Mit csináljak, hogy ne töröljék a fiókom?


Segítséget előre is köszönöm!



ma 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Supportnak írj amíg tudsz. Esetleg a Steam kliensen és a webes oldalon belül is nézd meg a visszavonást, lehet nem mutatta az egyik helyen.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mobil alkalmazásban is néztem...
ma 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttál korábban piros sávot vagy gombot? Mert ha most már nincs, én úgy értelmezném hogy a fióktörlés sikeresen megszakadt. Ha nem is volt ilyen jelzés, akkor lehet a törlési kérelmet sem csináltad meg rendesen, és el sem indult a 30 nap. E-mailt nem kaptál semmiről?
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"kérelmet sem csináltad meg rendesen"


Talált. Már az előző kérdésnél is kiderült.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!