Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam cmd szerver nem enged...

Steam cmd szerver nem enged csatlakozni?

Figyelt kérdés

Csináltam egy cs source szervert viszont a barátaim nem tudnak feljönni

Azt írja "Connection failed after 4 retries"

Megpróbáltam kikapcsolni a tűzfalat de így sem tudnak feljönni mi lehet a probléma?


máj. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Közvetlenül csatlakozol a netre, azaz a gépnek publikus IP címe van? Ha nem, akkor az a baj. Az adat a routeredig jut, az már nem tud mit kezdeni vele.
máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom megnézni?
máj. 3. 21:33
 3/7 A kérdező kommentje:
A szerver ip-ke az én ipv4em és egy port
máj. 3. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, de az csak akkor a te géped, ha közvetlenül a gépedbe megy egy mezei, router funkciók nélküli (azaz egy portos és wifi mentes) modemből a kábel. Egyébként a router, vagy a router funkciós modem az amire mutat az IP cím és a szerver nem a routeren fut.
máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Router ip címét kell megadni, ott pedig port forwardot kell beállítani a géped felé. (Ennek meg van az a kockázata, hogy kinyitsz egy kaput, amin esetleg scannerek be tudnak menni - ha találnak sérülékenységet.)
máj. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg sikerült valamit kiokoskodnom egy videó alapján holnap kipróbáljuk
máj. 4. 02:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Engedélyeztem a portokat a windows tűzfalán és a router tűzfalán is még ki is kapcsoltam mindkettőt de így sem tud csatlakozni senki

Azt írja hogy "Connection failed after 4 retries"

Mivel lehetne még megpróbálkozni?

máj. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!