Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a Microsoft Store-ban 2...

Ha a Microsoft Store-ban 2 játék is telepítve van,akkor lehet ugyanazt a játékot megvásárolni,vagy pedig nem engedné telepíteni? A kérdésemet bővebben kifejtem a leírásban.

Figyelt kérdés

Szóval a Forza Horizon 4. és 5. részéről lenne szó,a 4. része G2A-s verzió,az 5. része pedig Xupe-s.


A G2A-s verzió nekem nem jön be annyira,mint az Xupe-s,azt szeretném tőletek kérdezni,hogy lehetséges-e megvennem a 4. részét Xupe-ról? (Lehet,hogy rosszul tudom),de valószínű hogy mivel telepítve van a 4. része,akkor az új "játékot" nem engedné telepíteni,mert ugye ott van a könyvtárban.


Kérlek segítsetek,hogy mi lenne a megoldás,mit javasoltok és tanácsoltok?


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítőkész válaszát.



#Forza Horizon 5. és 4. része #G2A-s verzió és Xupe-s #Microsoft Store könyvtár #engedné-e telepíteni? #Szerepel a könyvtárban a 4. része #Érdemes-e megvásárolnom?
ma 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "egyik bolt verziója" és "másik bolt verziója". Ugyanabból a játékból az összes külső kereskedő ugyanazt a kulcsot árulja (esetleg más áron és kedvezménnyel), amit beaktiválva megkapod a hozzáférést a Microsoft rendszerében.

Az FH4 (2018) és a FH5 (2021) nyilván nem lesz ugyanaz, mert két különböző kiadása egy játéksorozatnak, mindkettő önálló cím. Ha mindkettőt megvetted és mindkettőt beaktiváltad a Microsoft fiókban, akkor nincs több teendőd. Nem világos mit szeretnél elérni ezen a ponton. A forza 4-ből nem lesz 5, és az 5-ből sem lesz 4, mert ezek különböző játékok. Megveheted mindkettőt, te meg is vetted mindkettőt. Ha nem tetszik a 4, akkor játssz az 5-tel.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind a G2A, és ez a XuPe (sosem hallottam róla) is webshop.

Kódot veszel meg, amit utána aktiválsz bizonyos platformokon (Microsoft Store, Steam, Uplay, stb stb).


Tehát így nemigen érthető a kérdés.

Ha mondjuk Steam-en már megvan 1 játék (mondjuk Forza Horizon 4), akkor nem tudod ugyanazt a játékot aktiválni ott, de máshol igen, ha van oda szóló aktiváló kódod. Valószínűleg telepíteni is fogod tudni másik helyre, de nem értem hogy miért vennéd meg ugyanazt a játékot?

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: azt hámoztam ki belőle, hogy azt hiszi a Xupe-n vásárolt játék a kereskedő miatt jobb, nem azért mert az egy teljesen másik játék. Így azt hiszi, hogy ha ugyanott megvenné a Forza 4-et, akkor úgy fog az is kinézni mint az 5 (csak a 4 küldetéseivel, pályájával stb.)
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!