Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Itt volt egy kisgyerek és...

Itt volt egy kisgyerek és nyomkodta a billentyűzetet és a tálcát nem tudom egyszintesre csinálni? LENT

Figyelt kérdés
vagyis a START ikon alatt még elférne egy másik START ikon és akár hogy nyomkodom, vagy eltűnik a tálca (teljesen lemegy az asztal aljára) vagy így marad két szinten. feljebb is lehet vinni. hogy csináljam vissza??
2010. nov. 4. 15:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és hidd el, jó vagyok informatikából, megtudnám csinálni, de ez a gyerek valamit nagyon összenyomkodott
2010. nov. 4. 16:05
 12/19 anonim ***** válasza:
hát akk nemtok mire gondolni..:S nem lehet hogy valamelyik gomb bergadt a bilinn, ha tényleg annyira nyomkodta?
2010. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

azért köszönök minden segítségre való törekvést!!:)


ezt a gépet meg odaadom egy szakértőnek.

2010. nov. 4. 16:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy egy tálca miatt szakértőt kell keresned.


Nem értem, hogy a tálca zárolásának kikapcsolása után hogy nem tudod lejjebb húzni a tálcát.. :O

2010. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
hidd el, nem mozog tovább
2010. nov. 4. 17:14
 16/19 anonim ***** válasza:

De van ott olyan kis átméretezős nyíl, amikor kiveszed a zárolást?

Esetleg nem tettél valamit az alsóbb sorba is, és ezért nem mozog?


Amúgy meg gratula, hogy nem kapcsolod ki a gépet a kisgyerek elől vagy csinálsz valamit :D:DDD

2010. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem voltam itthon. am köszi. tudod, amikor egy gyerek beszökik a nappaliba, meg a szobádba, szétrámol mindent, miközben az anyád meg a gyerek anyja a konyhában hetyerésznek. mert ők azt hiszik, hogy egy kisgyerek nem tud ártani.
2010. nov. 4. 18:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát ha látod, hogy a szobádba megy... kockultál volna a gép előtt, nem tett volna benne kárt :D
2010. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
buliba voltam :D
2010. nov. 4. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!