Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Itt volt egy kisgyerek és...

Itt volt egy kisgyerek és nyomkodta a billentyűzetet és a tálcát nem tudom egyszintesre csinálni? LENT

Figyelt kérdés
vagyis a START ikon alatt még elférne egy másik START ikon és akár hogy nyomkodom, vagy eltűnik a tálca (teljesen lemegy az asztal aljára) vagy így marad két szinten. feljebb is lehet vinni. hogy csináljam vissza??
2010. nov. 4. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
jobb klikk a tálcára és a "tálca zárolása" mellett ne legyen pipa... majd az alsó sor előtt lévő "pöcköt" nem tom hogy hívjam megfogod, és elhúzod jobbra!
2010. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Tálcánn jobb gomb/tulajdonságok majd ez--> [link]


aztánn jobbgomb/tálca zárolása


Ennyi!

2010. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1. vok, a kép teljesen fölösleges, a lényeg hogy a tálca zárolása előtt ne legyen pipa, ekkor megjelennek az elválasztók, és el tudja jobbra húzni ahogy írtam....
2010. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

így sem jó! szerintem nem voltam elég érthető.


nos az a probléma, hogy a START ikon alatt elférne mégegy START ikon, de a gépen csak ez a kétsoros a legkisebb változat, és eddig nem volt így. ( az egysoros alatt azt értem, hogy csak egy sora van a tálcának, a kétsoros alatt pedig azt, hogy kettő) ugye ezeket a sorokat lehet változtatni. és nekem most a legkisebben van, ami két sor, de eddig csak egy volt, de az a gyerek nem tudom mit csinált, és ez a két sor elég idegesítő, mert több helyet foglal az asztalon. és nem tudom változtatni, csak nagyobbra, de ha kisebb, akkor a tálca egészen lemegy az asztal aljáig, és csak egy két miliméteres csík látszik.

2010. nov. 4. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:

Én értelek de idézem:


"..és akár hogy nyomkodom, vagy eltűnik a tálca (teljesen lemegy az asztal aljára).."


Ez jellemző a /Tálca autómatikus elrejtése/-re is ami a képemenn látszik :)

2010. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de ez nem automatikus elrejtés :(
2010. nov. 4. 15:27
 7/19 anonim ***** válasza:
[link] <--Ezt látod jólsejtem?
2010. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
IGENIGENIGEN!!! :))
2010. nov. 4. 15:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Nahhh szupeer:D akkor jobb gomb erre a nagy kék szarra /tálca/ és ne legyen pipa semmi előtt!! Főleg ne a tálca zárolása előtt! Ha idáig oké, akkor fogod és az egeret a tálca felső szélére viszed akkor megjelenik a fel-le nyíl, és egyszerűenn fogod lejebbhúzod a tálcát (mint amikor egy ablakot méretezel) és mikor lehúztad hogy ugyan olyan legyen mint volt, utánna jobbgomb, és a tálca zárolása elé teszel egy pipát!!! Ezt muszály, ha nem akarod hogy legközelebb 6méteres tálcád legyen:D Ennek így tuti működnie kell, ha úgy csinálod ahogy mondtam!
2010. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem működik :|


gondolom lassan te is kiakadsz.

elég ócska egy gépem van.

nem bírom, mert nem tudom egysorosra rakni, a tálca mozog, de nem viszi egysorosra az egér, nem marad ott...

2010. nov. 4. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!