Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Többi lent.

Ricsi1977 kérdése:

Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mai nap cseréltem processzort és ez az üzenet fogadott [link] , ezt kiküszöböltem azzal hogy a bios-ba kikapcsoltam “AMD CPU fTPM” és most rendesen indul de kicsit bosszant hogy mi lehet ez… másik kérdésem meg az lenne hogy nem alkalmas a procim win 11-re pedig erősebb proci került bele…

-alaplap: gigabyte b450m d3sh v2

- ryzen 5 3600


Amiről váltottam az pedig ryzen 5 3400g


júl. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzékelte az új processzort. Mi a baj?
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy kikelett kapcsolni a biosba ftpm-t … és úgy nem dobja elő képen látható dolgot csak az
júl. 11. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nyomnék egy Bios reset-et. A régi és az új proci is fTPM-es. A 3400G zen+ a 3600 zen2 tehát egy generációval újjab. Működnie kell.
júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet csak annyi a probléma? És akkor nem kell kikapcsolni fTPM-et?
júl. 11. 14:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk hátha majd
júl. 11. 14:08
 6/7 A kérdező kommentje:
És a resetet hogy tudom meg csinálni?😀🤣
júl. 11. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Megnézed az alaplapod leírásában, hogy milyen metódussal érhető ez el, CMOS BIOS reset a neve. Ez után minden vissza áll alap állapotra, pl memória tuning, esetleges egyéb beállítások törlődnek. Annak a processzornak működnie kell TPM-mel.

júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!