Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van értelme windows 11-re...

Van értelme windows 11-re váltani már?

Figyelt kérdés
Tud tényleges előnyöket nyújtani a 10-zel szemben vagy ráér még jövő év végéig váltani? Mik az újdonságok, javítások?

jún. 28. 14:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ
Kifejtem válaszban
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudok váltani mert nem kompatibilis a gépem vele. Semmi hátrányát nem érzem. A Win 7-et is használtam 5 hónappal a támogatás vége utánig, akkor elfüstölt az alaplap. Azért a mostantól még nem várom, hogy megadja magát jövő év végén.
jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmi világrengető újdonság nincs a 11-ben. De terelik a népet. Pl az új Intel processzorok (12-14. gén) hybrid (p+e magok) felépítését annyira nem csipázza a win10 ellenben a win11 kapott rá javítást. Ha támogatott géped van nyugodtan felrakhatod és kipróbálhatod ingyen, ha nem tetszik vissza húzod rá a 10-et.

Nem támogatott géppel meg nem érdemes vesződni, nem frissül nyűgösködik arra esetleg az iOT verziót érdemes rápattintani mert annak nincs TPM követelménye.

jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 CspCsj ***** válasza:
24%

Idén július-október között adják ki a Windows 12-őt.

Azt is megvárhatod...

jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
#3 Forrás?
jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
A forrása a "trust me bro'", leginkább.
jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van az új fícsörökre akkor mindenképp. Lehetőleg már a 24H2-re.
jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as, Windows Tizenkettőő?
jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már a win13-at várom amit 13. án jelentenek be egy szálloda 13. emeletén hogy biztos szerencséjük legyen. :)
jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Világrengető újdonságról nem tudok ami ne olyan lenne amit nem azonnal tiltanék :) nyilván ha üj CPU-m lenne P meg E magokkal, amire már optimalizáltabb, akkor azt használnám. De a CPU-m hivatalosan nem is támogatott. Így nincs kedvem áttérni az új téma miatt Win11-re
jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Váltani van értelme, jó rendszer, néhány plusszal, és mára hiányérzetem se maradt már úgy igazán (legutóbbi 23H2 nagyfrissítéssel rengeteg kivett dolgot visszaraktak a rendszerbe). De szükségét nem feltétlenül látom... W10-es gépeken sincs olyan, amit ne tudtam volna megcsinálni.
jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!