Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz hogy nem lehet az...

Az igaz hogy nem lehet az iPhone-on ingyen letölteni appot? Most szeretnék venni egy iPhone 11 -et de kíváncsi lennék olyanok véleményére akiknek már régebb óta van! Eddig androidos voltam ez lenne az első.

Figyelt kérdés

jún. 26. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne.

Ugyanúgy vannak ingyenes alkalmazások is.


Üdv.: egy NEM iPhone használó

jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam hogy vannak olyan appok amiket nem lehet ingyen letölteni fizetni kell érte
jún. 26. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez Androidra is igaz.

(Más kérdés, hogy androidon mindig is volt erre megoldás)

jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól értelek, akkor a válasz az, hogy igen, lopni nehezebb.
jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Vannak ingyenes és fizetős appok is
jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Meg random lenyúlja a pénzed. :)

[link]

jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy rosszul fogalmaztam meg és félreérthető úgy értettem hogy azt hallottam hogy olyan appokért kell fizetni ami egy androidon ingyenes
jún. 26. 23:10
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Az előfordulhat. Jellemzően az Apple felhasználók tehetősebbek, így megengedhetnek maguknak ilyen eszközt. Ez volt régen (van már drágább Android is), de a presztízs tartja magát, így eljázszható, hogy fizetni kell olyanért, amit az Androidon nem kell.
jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyen lehetséges, mondjuk én nem nagyon néztem. G-mail, Youtube, Chrome, Waze(mint konkurens google szolgáltatás) letölthető. Sok ingyenes motyó van App Store-ban.

Ja a Honfoglalót (Triviador) leszedtem az is ingyenes.

De mivel független a google-től ezért az Apple dönti el egyáltalán mit enged be és, hogy ezért kér-e pénzt és ha igen mennyit. Szinte biztos van ilyen eset.

jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán a fizetősben több funkció van.
tegnapelőtt 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!