Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz hogy nem lehet az...

Az igaz hogy nem lehet az iPhone-on ingyen letölteni appot? Most szeretnék venni egy iPhone 11 -et de kíváncsi lennék olyanok véleményére akiknek már régebb óta van! Eddig androidos voltam ez lenne az első.

Figyelt kérdés

jún. 26. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-asnak! "Jellemzően az Apple felhasználók tehetősebbek, így megengedhetnek maguknak ilyen eszközt." - EZ NEM IGAZ! - 46 éves, férfi, és rokkant nyugdíjas vagyok. Most mindegy miért lettem rokkant nyugdíjas. Nem ez a lényeg. Hanem a rokkantnyugdíjam mind össze 82980 Ft/hó. És ennek ellenére iPhone 15 Pro Max-om van. - A kérdezőnek! A legtöbb APP ingyenes az iPhoneokon is, ugyan úgy mint az androidon. Én ez idáig egyetlen egy fizetős appal találkoztam az pedig az APPLE MUSIC (ZENE) Appal. Ez a Apple Music egy havi díjas csomagú előfizetés.
jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebből annyi igaz, hogy kezdő fejlesztőként le kell tegyél valami nem olyan kis összeget apponként, hogy apple storeba kerülhessen, tehát ha droidra ingyen adtad, almán kénytelen vagy a várható népszerűségnek meg a várható összbevételednek megfelelően valami kompenzációt kérni, ha egyébként nem sok fabatkát látsz belőle. Amint van nagyobbacska forgalom, már csak egy a normális költségek közül timpapáék lehúzása is.
jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rokkantnyugdíjasként én még iPhone SE-t sem vennék, akkor sem, vagy talán főleg akkor nem, ha mamahotelben lakom.
jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!