Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor mondják egy gépre h...

Mikor mondják egy gépre h bivalyerős?

Figyelt kérdés
Igen,lány vagyok...de adta az ég h nem szőke...szal ha elmagyarázod,megértem...valamint az érdekelne még h milyen számadatokat sorol fel az,aki pl a haverjának meséli h fú,neki milyen gépe van...
2010. aug. 28. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:
számítógépek több kategóriára vannak osztva,ezeket a kategóriákat állat fajtákról nevezték el, van a csiga,kicsit gyorsabb a lajhár,utána következik a kisdisznó,aztán az anyakoca,vannak a tehenek,utána jönnek a bivalyok,és végül a legerősebb számítógépek a medvedisznóember PC-k
2010. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:"DDD de jót nevettem :D egyett értek az előző válaszadóval!!! :D

számadatok öhh Proci erősség Ghz nálam pl 3,33Ghz

Ram nálam 2,5 GB

HDD méret 1000GB= 1tr

Videó kéártya azt most nem részletezném :D

dióhéjban ennyi ;) rem tudtam segíteni

2010. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia taláán barnaa?:D


na de a kérdéshez: Azokra szokták ezt mondani akiknek minden alkatrészből a lehető legerősebb/gyorsabb van benne tehát pl egy Intel I7 mellett egy HD5770, 4Gb RAM-al ezt már lehet "bivalyerősnek" nevezni (Na de persze az igazán bivalyerősek a NASA-nál használt szupercomputerek..)

2010. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a NASA lefoglalja a gépedet akkor már mondhatni hogy bivalyerős.
2010. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!