Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet még menteni a...

Meg lehet még menteni a fájl-t vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy filmem, amit úgy töltöttem le (nem úgy akartam, ilyet találtam...meg se néztem, jó-e), hogy két avi fájlból áll. CD1 és CD2.

Az elsőt tegnap megnéztem, amikor annak vége lett, el akartam indítani a másikat is (media player classicot használok, de másik programok sem nyitották meg), de nem indult el. Nem írja ki, hogy hány perces, meg semmit. Bejön, de nem indul el.

Meg tudom még valahogy, valami trükkel nyitni, hogy befejezhessem a filmet? Egyébként kívülről semmi nem látszik...úgy értve, hogy ugyanolyan, mint az első rész, csak kicsit kisebb a mérete, és CD2 a neve, ennyi:)


Előre is köszönöm a válaszokat!


ui.: A nemzet aranya a film, és az utolsó kb fél óráról van szó. Ha jelent valamit:D


2011. júl. 3. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Vlc media playerrel próbáld meg

ha hibásan lett letöltve az lehet elindítja

2011. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerülne:

SPOILER

A film végén minden jóra fordul,a gonoszok megbűnhődnek,a főhős megdicsőül és övé lesz a nő........:D

2011. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
itt megnézheted vagy le is töltheted: [link]
2011. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindhármatoknak:)

Mert:

első: A VLC tényleg lejátszotta egy darabig, így már csak egy kb negyed óra maradt hátra:)

második: Köszi, már nem aggódok a vége miatt:P

harmadik: Majd innen befejezem akkor azt a negyed órát:)


De ha valaki még megnézi a kérdést, és van másik linkje, akkor írjon, mert a letöltés nem sikerült, és csak nagyon lassan tölti be.


Köszi:)

2011. júl. 3. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezzel szoktam letölteni: [link]


telepítés után a firefoxbe épül be.és ha aktiv(észlel letölthető formátumot akkor szinesre vált és forogni kezd a három karika.a mellette levő legördülö nyilra kattintva tudjuk aktiválni.ki jelölhetünk neki egy külön meppát és utána oda tölt le mindent.


kezelése egyszerű,és nagyon gyors a letőltése.

2011. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuperek vagytok!

Van olyanom a gépen, erre nem is gondoltam.

De akkor ezzel letöltöm, aztán meg tudom nézni a maradék részt.


Köszi mindenkinek.

2011. júl. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!