Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy az...

Miért mondják sokan, hogy az Intel sz@r?

Figyelt kérdés
Mi az ami miatt nem jó?
2011. aug. 3. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagy teljesítményhajhászásban egyik hibát halmozzák a másikra. Először a déli hidak voltak szarok az új lapokon, az ssd-k is beszartak, az igp-jük meg nem játszik le ntsc videót, csak akadozva. Nem mondom, a tesztekben nagyon jól néznek ki, de hát...


Én meg nem igazán adom oda jó szívvel a pénzemet egy olyan cégnek, amely körül állandóan áll a botrány a megvesztegetések miatt, támogatják a közel-keleti háborút, állandóan lobbiznak a szabványokkal (te szívod meg, nem ők).

2011. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze kisebb nagyobb bajok vannak de ezek elhanyagolhatok. A legtobben akik csak igy azt mondjak hogy szar az intel, azoknak fogalmuk sincs hogy mit mondanak. Nincs veluk semmi baj, csak altalaban dragabbak mint az AMD es az intel sokkal tobbszor valtoztatj a foglalatokat: pl megveszel ma egy intel procit egy alalplappal es a fel ev mulva megjeleno uj intel procit mar nem tudod belerakni mert mas a foglalat. AMD-nel itt jobb a helyzet, pl egy AM3, vagy AM3+ -os prociba rengetek proci belemegy. Meg olyan is van hogy egy szemelynek volt 3 amd procija es lett egy intel ami hibas volt vagy o valamit elbaszott a gepen tonkrement es akkor mar azt mondja hogy az intel szar.
2011. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Argloss ***** válasza:
Szerintem azért, mert azonos árkategóriában az AMD nagyobb teljesítményt ad általában... Ami meg drága azt nem szeretjük... :)
2011. aug. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?? Ez ostobaság, aki ilyet mond, azzal ne foglalkozz. Nagyon jó, mint ahogy az AMD is. Csak egyik oldal rajongóinál előfordul, hogy túlértékelik a saját favoritjukat, és buta módon azt hiszik, a másik leszólásával nekik jobb lesz.
2011. aug. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ott volt a Pentim D, Core2 Quad ....mind mind két önálló chip egy CPU-n belül. Miért nem natív 2, ill. 4 magos?? Tehát, engem ez nagyon zavart anno, mert kókány megoldásnak tűnt számomra. Most pedig az IGP felső és közép kategóriás processzorokba...de mi a francnak kérdezem én.
2013. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De a Pentium D volt az első kétmagos cpu! Valójában két db Pentium 4 mag egy házban. Akkoriban nagyon király volt a sima P4-ekhez képest! A Core 2 Quad pedig azért jó, mert 775-ös platformon adtak nagyon erős processzort is. És persze van rá kici óccó is. Az Amd nekem sosem volt szimpatikus, eleinte csak kullogott az Intel nyomában. (K5, K6) Aztán meg nem az órajelet adta meg, hanem hogy hányas Intelnek felel meg.. ez nagyon gáz volt. Nekem az APU-ik viszont tetszenek, olcsó rendszerhez pont jók.
2013. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!