Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel-t mennyi ideig tart...

Excel-t mennyi ideig tart megtanulni legalább annyira, hogy például egy hónap pénzügyi forgalmát napokra lebontva, összeadva stb. biztonsággal használhassam?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 00:39
 1/5 Argloss ***** válasza:
100%
Az alapokat 1-2 óra alatt bőven el lehet sajátítani, a többi meg a keresési és logikai képességeden múlik.
2020. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derwer ***** válasza:

Én csak úgy hobbiból tartottam "kurzust" egy ismerősnek. asszem 4-6óra volt mire végig mentünk "Minden excel tudásomon".

Egyrészről az átlagnál többet tudok, mégis olyan rövid idő alatt átadható... :)

Kb 10-15függvény - persze ha valamit akarok képes vagyok kikeresni újat ;) ) és a táblák használata PIVOTtal. Ezekkel már szerintem bőven jól el lehet lenni.

2020. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igazából a nagyon alap. Összeadás, meg egy-két képlet, ez az a szint, amit 4-5 tanóra alatt el lehet sajátítani. Persze, a gyakorlást nem számítva, mert ugye ahhoz, hogy az ember valamit magabiztosan használjon, az szükséges, hogy legyen benne gyakorlata, "átérezze" a működését.
2020. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ezzel a feltétellel lehetne újra munkám, két hetem van rá,tényleg nagyon köszi a segítséget.
2020. aug. 13. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:

én fl studióban már azonnal pluginokkal akartam dolgozni rock zenét és sikerült 1-2 hét alatt.


Az excelt megtanulni nyilván könnyebb, számos oktatóvudeó van róla, de manapság már az iskolákban is tanítják.

2020. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!