Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tp link 1043 nd miért dob ki...

Tp link 1043 nd miért dob ki a netről 1 hónap használat után?

Figyelt kérdés
ez van mióta megvettem! Hiába vittem vissza garanciába azt mondták ki resetelték és jó lett! Na igen kb egy hónapig! Utána a kapcsolat a gép és a router között megszűnik! Sárgára vált a led! Én is ki tudom resetelni akkor nekem is jó, max 1 hónapig! A legfrissebb fimware van rajta! 2017-ben vettem ezt a routert, 20x vittem vissza garanciába de ugyanazt mondták ki resetelték és jó lett! Na azóta eltelt közel 2 év nem használtam a routert, vettem másikat! De mivel 3 év garancia van rá úgy döntöttem ismét visszaviszem 2 év után! Csak kifizettem érte annó 16 000 ft-ot! Szerintetek mi lehet a baja? Köszönöm előre is!
2019. nov. 25. 17:16
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
70%

A TP-Link gyári szoftvere elég trágya sok esetben nem működik stabilan.

Rakj rá OpenWRT firmware -t, az nagyon sok esetben segít stabillá tenni a vasat. És a teljesítménye is javulni fog.

Persze gariztatni utána csak úgy tudod ha visszaállítod a gyári firmware -t.

Egy próbát viszont mindenképp megér.

2019. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy másik TPLink routerem van, ami x év után szinte újjászületett, sokkal stabilabb lett OpenWRT fimrware-rel.

[link]

Figyelj a version számra a router cimkéjén!

2019. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!