Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki lettem tiltva nCore-ról...

Ki lettem tiltva nCore-ról állítólag túl sok hit'n runolt hónap miatt, pedig nem is értem el a határt. Miért?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja elértem a 4 hit'n runolt hónapot nCore-on, azóta sokkal jobban odafigyeltem. Néhány héttel ezelőtt elértem a tag besorolást is, tehát havonta 10 hit'n runolt torrentem lehetett. Az előző hónapot 0hit'n runnal zártam, azóta is csak egyszer töltöttem le, ami még mindig seed alatt van. Ez tegnap volt. Ma megnyitottam, és semmit nem tudok csinálni, csak kiírja a következő szöveget, és felajánlja hogy vegyek prémiumot, akkor újraaktiválhatom.: Mivel legalább 8 hete nem jártál az oldalon és/vagy túllépted a maximálisan megengedhető hit'n'runolható hónapok számát, ezért fiókodat felfüggesztettük. Amennyiben szeretnéd újraaktiválni azt, kérjük válassz az alábbi lehetséges opciók közül egyet. Az aktiválás mellé az általad választott prémium csomag előnyeit is élvezheted. Megértésed köszönjük!. Tud esetleg valaki segíteni hogy mi történhetett? Úgy tudom hogy ez a kitiltás csak 5 hit'n runolt hónap után lépne érvénybe, amit viszont mint említettem nem értem el.
2020. jan. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Írj nekik email-t, mást nagyon nem tudsz tenni. Egyébként vicc ami ott megy az utóbbi időkben. Én 6 év után 100+TB seed-el leléptem mert már meguntam azt amit a régi felhasználókkal is művelnek.

Sajnos minden ami "felkapott" és népszerű lesz, azt idővel a pénz fogja motiválni.

2020. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
KAMU!!! Nem lettél kitiltva, fel lett törve az nCore, sok más felhasználó is megkapta ugyanezt az üzenetet, köztük én is. Tele van ezzel a Facebook oldalul. De most már jó. Nézd meg újra.
2020. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, fura, mostmár tényleg jó :D Lehet hogy igaza volt a második válaszolónak.. ;)
2020. jan. 18. 17:54
 4/5 anonim válasza:
69%
Pedig de, kettesnek volt igaza. Facebook oldalukon az október 1-i bejegyzés alatt többen is írtak a dologról. Talán jobban kellett volna figyelni. Fórumban is szó volt erről. Ez most nem jött be.
2020. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Milyen jó, hogy vannak nekünk itt olyanok, mint Tekikatona (sic!)! Mi lenne velünk nélküle? Mi lenne? Nem kellene ennyi ökörséget olvasni.
2020. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!