Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet kiírtani ezt a vírust?

Hogy lehet kiírtani ezt a vírust?

Figyelt kérdés
NOD32-t telepitettem fel, rengeteg vírust talált, de egyet nem tud letörölni. a neve ljJbBTkj.dll, a c/windows/system32 mappában van. Megtalálja mindig, de azt írja ki, hogy a megtisztítani kívánt fájlok jelenleg is használatban vannak, ezért újra kell indítani a gépet. Rengetegszer újraindítottam, de ugyanúgy ott van a vírus, és sokaítija magát. Rendszerint létrehoz 5-10 fájlt ilyen néven: ljJbBTkj.V01dll, ljJbBTkj.V02dll,...ljJbBTkj.V10dll stb... Hogy lehetne kiírtani? Típusra ezt írja ki a nod: Win32/Adware.Virtumonde alkalmazás.
2010. jún. 21. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
3 lehetőséged van, vagy újra telepíted a windowst, nem beszélve a windows újra telepítéséről, és végül ne felejtsd el a gépedet újra rakni.Ennyi a lényeg
2010. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentett módban futtasd a Malwarebytes-ot, ki fogja szedni. Halkan jegyzem meg, pont az ilyenek elkerülése végett kell a vírusírtást mindig csökkentett módban végrehajtani.
2010. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy avast!-ban ha ezt használnál van olyan féle vírusirtás amely a Windows indulása előtt kiirtsa a vírusokat mielőtt azok bármit tudnának is tenni.
2010. jún. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Google-n keress rá arra, hogy "combofix.exe". A bleepingcomputer-ről szedd le, futtasd, és megjavítja többek közt ezt is.
2010. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ne csodálkozz ha a nod nem szedi le. Az egy hatalmas nagy rakás szar. Próbáld meg az avast! 5-t de ha ez sem működne akkor szedd le az IObit Security 360-t. Természetesen mindegyiknek frissíteni kell az adatbázisát. Az avastal kapcsolatban még annyit mondanék hogy rendszertöltéskori vizsgálatot csinálj. Akkor eleve nem fut a rendszer így az az ártalmas kód sem tud futni. Végső megoldásként pedig: Malwarebytes' Anti-Malware.
2010. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első "válaszoló" ritka nagy hülye. Nemcsak az újratelepítés létezik ám! Meg főleg egy fájl miatt. Azért nem ártana foglakozni egy kicsit a géppel nem pedig rögötn bedobni a telepítő cd-t. A kérdezőtől kérdezem hogy:


SIKERÜLT??????????

2010. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. A combofix megoldotta a problémát. Köszi a segítségeteket :)
2010. aug. 27. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
AZ UTOLSÓ ELŐTTI VÁLASZOLÓNAK ÜZENEM HOGY ÚJRA KÉNE TELEPÍTENI A WINDOWST,NEM BESZÉLVE A WINDOWS ÚJRA TELEPÍTÉSÉRŐL.ÉN MONDTAM HOGY ÚJRA KÉNE TELEPÍTENI..NEM HALLGATTÁL RÁM KÉRDEZŐ..NA TESSÉK,NEM SIKERÜLT.IJÓÓ AM MEG MÉG VALAMI AZ UTOLSÓ ELŐTTI VÁLASZ ADÓNAK. FÚJJAM BELE A ZÖLD TAKNYOM ANYUD ELTÁTOTT ALVÁS KÖZBENI SZÁJÁBA ^^ DE ÉDES... :P
2011. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves "utolsó" (több értelemben is)!


1. Ne üvöltözz. Ha meg ideges vagy: Xanax.

2. Ha véletlenül valami nem lenne tiszta: megoldódott a kérdező problémája a Windows újratelepítése nélkül. Tudod kicsit is hozzáértők tudják, hogy nem az újratelepítés az első megoldás.

3. Nem tudom feltűnt-e, de a kérdés gyakorlatilag lezárult több mint egy éve...

2011. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!