Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnam kiirtani a virust?

Hogyan tudnam kiirtani a virust?

Figyelt kérdés
Amikor elakarom inditani a gepet, a 'futtato' elakad. Tehat, 'toltodik' egy picit, aztan csak ugy megall. Nem indul el normal modban. Letelepitettem az Avast virusirtot, hatha segit, de sehogysem indul el, es azt irja ki, hogy: 'Az on rendszere nem biztonsagos. ' Tudom, hogy a gepem virusos, mert a kiirta a mennyiseget, de hogyan tudnam kiirtani a virust?
2010. aug. 14. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel Malwarebytes Anti Malwaret, a windowst indítsd el csökkentett módban, és MBAM-al csinálj teljes keresést, ha ez nem pucol le mindent, akkor semmi.

Avastot amúgy hagytad frissíteni? Mert amíg nem kap friss adatbázist, addig kötekedik rendesen.

2010. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, csakhat nem vagyok valami informatika zseni, eltudnad magyarazni bovebben? :)
2010. aug. 14. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit első írt.. Szóval, szedd le ezt: [link]

telepítsd (magyar nyelvre). Utána frissítsd, és végeztess vele egy teljes keresést!

Szerintem ezt Ő (Első) is el fogja magyarázni, én inkább azért írok, mert: fontos, hogy az avast! fájlrendszer-védelme ki legyen kapcsolva az MBAM vizsgálat alatt, különben az avast elkezdi azt vizsgálni, amit az MBAM, és bezavar neki.

2010. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem!!!!!!

Szerintem a kérdező arra is kíváncsi hogy hogyan kell csökkentett módban indítani. Tehát mikor kapcsol be a géped és fekete a képernyő nyomkodd az F8 billentyűt. Be fog jönni egy menü ahol kiválaszthatod hogy hogyan indítsa a gépet. Válaszd a csökkentett mód hálózattal lehetőséget. Lehet hogy így tovább fog tartani az indítás. Aztán szedd le vagy a malwarebytes-t vagy a superantispyware-t. Nagyon fontos még hogy telepítés után és a vizsgálat előtt frissítsd mindegyik program definícióját. Csak szólok hogy sokáig fog tartani a vizsgálat.

2010. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!