Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez vírus vagy feltörtek vagy...

Ez vírus vagy feltörtek vagy pontosan mi?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete amikor beléptem a böngészőmbe és keresni kezdtem akkor a google nem a találatot adta ki hanem azt mondta hogy furcsa jeleket észlelt a számítógépes rendszeremből erősítsem meg hogy én voltam e vagy egy robot, az egész oldal úgy nézett ki mint egy .txt fájl.Először nem mertem kattintani mert láttam hasonló vírust ami valakire vagy valamire hivatkozik és zsarol, kikapcsoltam a gépem és holnapra eltűnt. Azóta 3x újratelepítettem a gépem és tegnap megint feldobta viszont most megerősítettem bepipáltam hogy nem vagyok robot és tovább engedett és azóta nem történ ilyen. Most ez maga a vírus vagy valami bejutott a gépembe és az küldi a jeleket vagy valami bugg? Firefoxot használok Linuxon

2018. júl. 5. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Közben kipróbáltam még valamit. A fész még azt is megengedte, hogy egy chrome-al történt belépés után belépjek TOR-ral is! Egyszerre kettővel voltam ugyanabban a profilban, és semmi reakció! Erről ennyit.
2018. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van megint előjött

2018. júl. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!