Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha ezt írja ki akkor feltörték?

Ha ezt írja ki akkor feltörték?

Figyelt kérdés
Facebookom kiírta, hogy Jászberényből bejelentkezett valaki Facebookomra ma 2x is csak, hogy én az ország másik felében vagyok.Ez lehet vírus is vagy feltörték?

2015. júl. 29. 22:14
 1/3 anonim válasza:

Szerintem mindkettő, egy vírus feltörte a profilodat.

Változtasd meg a jelszavadat mihamarabb!

Hasznos dolgok: Kis és nagy betűk használata, számok használata, speciális karakterek használata (pl.: kérdőjel, szóköz, pont), minél hosszabb legyen

2015. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a gmailembe is bejelentkeztek 13 napja úgy szint onnan(amikor végig kattintgattam adatvédelmi beállításokat akkor írta csak ki, hogy onnan is volt bejelentkezés) de jelszó csere meg volt csak rajtam ne fogjon ki :)
2015. júl. 29. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szótárban szereplő kifejezést ne használj jelszóként. Legyen minél hosszabb, tartalmazzon kis- és nagybetűt és számokat. Ne használd több helyen ugyanazt a jelszót és figyelj oda, hogy mit telepítesz, hol adod meg az adataidat.
2015. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!