Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookomat és...

Feltörték a facebookomat és minden hüyleséget irkált a nevemben valaki és azt akarom megtudni hogy van olyan program ami ki írja hogy honnan küldték az üzenetet amikor az az üzenet el lett elküldve?

Figyelt kérdés
Ha van akkor valaki leírná a progi nevét és hogy kell használni?? annyit tudok hogy az ismerőseim közül volt valaki és meg akarom tudni honnan küldte az üzit ... köszönöm
2013. aug. 30. 13:38
 1/8 soccerway ***** válasza:
nincs ilyen program.
2013. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehet bemérni google maps segítségével honnan küldték?
2013. aug. 30. 13:40
 3/8 A kérdező kommentje:
és valami egyéb megoldás van?
2013. aug. 30. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs. Az IP alapján való keresés csak becslés, több tíz kilométert is tévedhetnek a térképek, mert lehet csak egy nagyobb központig tudják követni az útvonalat.

Neked lakcímre pontosan semmi nem fogja megadni (sem program, sem online szolgáltatás) honnan neteznek, vagy ki az.


Feltörés sem létezik abban az értelemben amit jelent. Megszerezték a jelszavadat, és simán beléptek vele de nem a Facebookot törték fel.

2013. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kellene tudni az IP címét és belőni a tartózkodási helyét.
2013. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az ip-t beszélgetésből hogy lehet megszerezni?
2013. aug. 30. 13:46
 7/8 soccerway ***** válasza:
Megváltoztatod az email címed és a jelszavad, legközelebb meg nem mented el a böngészőben, meg sehol máshol.
2013. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is a múlt héten,valaki lehetet,a gépet egyedül használom.Itt az egyik ismerősömnek a felrakott képhez szól hozzá,oroszul volt irva,kb üdvözölte a nevemben. Közben volt egy link is,ha arra rákattintottam,egy oldal jött,hogy gyorsan nyomjam meg a Spam gombot.Valami virust küldhettek.Kaptsm új jelszót,vagy két nap szórakoztam míg a lapomra betudtam lépni.
2013. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!