Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan erjem el hogy megint...

Hogyan erjem el hogy megint gyors legyen a gepem, Sztm virus van rajta de a gepem mar nem eszlel tobb virust?

Figyelt kérdés
Spyware terminator + Avastom van....Az Avast nem eszleli...ezt a fajta virust..nem ertem miert...A spyware terminator ami meg tole telt azt megtette...mar nem talal tobb virust te kemprogramot...megi ugyanolyan lassu a gepem....:(:(:( Mit csinaljak hogy minden megont a regi legyen????? Mit tegyek fel ,,,semmi nem talalja a virusokat ....:(:(:(:(
2010. máj. 28. 02:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Friss viruskereső (up-to-date definiciokkal) mindent megtalál.


Ha nem talál többet, akkor nincs. Ezer más oka lehet még a gép lassúságának a túl sok feltelepitett szar a leggyakoribb. De lehet még kevés hely a merevlemezen, vagy windows amúgy is tönkremegy idővel és újra kell telepiteni, vagy félig felrakott driver miatt vacakol, vagy meghalt az egyik memóriakártyád.... szóval ez macerásabb ennél :p

Én újratelepiteném az egészet (formattal), azzal legalább a softwares dolgokat kizárod. Ha továbbra is gázos, irány szerviz.

2010. máj. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Vistam van....es a gepem abszolut nincs leterhelve mivel..meg zenet kepet semmit nem rakok ra....direkt vigyaztam hogy ne legyen tulterhelve...::( Ez virus az tuti...csak meg azt nem tudom hogyan tuntessem el...::
2010. máj. 28. 05:09
 3/21 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a Vistádat.
2010. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Szia!

Néhány progi ami segíthet a gép sebességét növelni:Ccleaner/internetes előzményeket tünteti el-Defraggler/töredezettség mentesít ezek ingyenesek.

Advanced system optimizer/ez már 1 kicsit komolyabb,optimizáló progi-windows doctor/regisztrációs adatbázis és egyéb okosságok.Ezek "fizetősek"

A vírusodra:Trojan killer-megér 1 próbát szerintem,van portable verzió is.

Ha még nem használtál ilyeneket,mindenképp olvass utána!

Működnek vista-n rendszergazdaként futtass mindent.

2010. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A leírásodból úgy tűnik, hogy vírus-hegyek voltak a gépeden amit sikerült kitörölni. Azt viszont nem tudhatod , hogy a vírusok közül esetleg valamelyik nem irt -e át létfontosságú filét. Az AVAST-ba ne bízzál mert már rég nem tökéletes. Több mint két éve járatom a CHIP magazint, a hozzá-mellékelt lemez tele van jobbnál-jobb vírusirtókkal. Én a ESET SMART security-ot használom és azóta nem volt vírus problémám.

Ha a válaszom eleje az igaz és a vírus átírta a filét, akkor a legjobb megoldás a rendszer újra telepítése.

1 informatikus

2010. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Udv

Az hogy a rendszer lelassult ,lehet tobb oka,,sajnos nincsen kristaj gombom,ezert menj a [link]


Es tedd be a security temaba az RSIT logjat..szivesen segitek,

[link]

2010. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Oke most toroltem a spyware t-t es telepitettem a spybotot ez talalt megint egy jo csomot...de nem tudta mindet kiirtani 19-bol 6-ot nem tud irtani... [link]

[link] Most mit csinaljak ezeket eszlelte????? Mire kattintsak ra????

2010. máj. 28. 23:34
 8/21 A kérdező kommentje:
Most mit csinaljak azokat nem akarja kiirtani :(:(:( Akkor most mi legyen....????
2010. máj. 28. 23:36
 9/21 A kérdező kommentje:
Toltsek le valami ujat??? De mit???
2010. máj. 28. 23:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Töltsd le valami újat.

Javaslom az Ubuntu-t. Sokkal könnyebb telepíteni és kezelni mint a vistádat és nem nagyon van rajta vírus. vírusírtó sem kell.

[link]

2010. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!