Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusok már megint tevékenyk...

A vírusok már megint tevékenykednek a gépemen. A lentiek alapján valami jó vírusírtó?

Figyelt kérdés

nod32 és spyware terminator van a gépen, egyik sem talált semmit, viszont eltűntek a windows alapjátékok (feketemacska, passziánsz..stb) és a számologépem is...egyéb hiányosságokat nem vettem még észre (egyelőre)...


valami jó program?


2010. jún. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
rendszervisszaállítás?
2010. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem talált semmit mert kettő vírusírtót használsz egyszerre.Nem tudtad hogy kiütik egymást illetve akadályozzák egymást.
2010. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

format c:

rewindows

kaspersky install.

__

ha értesz hozzá HiJack(this)el leszedhetsz egy pár moslékot.


de msconfig-ot is megnézném mit futtatgat automatikusan, én elég sokszor szoktam onnan kilőni a virusokat.

2010. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

azt tudtam hogy két vírusírtó üti egymást, nem is én tettem rá őket, hanem aki utoljára újrarakta a gépet...előzőleg csak nod32 volt, és mondta a hapsi hogy hát ez így nem jó, mert kémprogramok ellen nincs szűrve...


a rendszervisszaállítás meg azért nem jó, mert nem tudom hogy meddig kellene visszamennem...én csak most vettem észre, de aki még rajtam kívül ezt a gépet használja, ő mondta hogy már rég ilyen...no de milyen rég?

2010. jún. 16. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedd le a Spyware terminatort meg a Nod32-t, utána jöhet egy takarítás CCleanerrel (letöltés: [link] ), majd tegyél fel Kaspersky-t (letöltés: [link] ,trial reset: [link] ). Ha az sem hozza rendbe a gépedet, akkor telepítsd újra.
2010. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kaspersky után próbálkozz a nortonnal.Sokan fikázzák pedig a teszteken szinte MINDIG veri a nodot/smart securityt.
2010. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ESET-NOD virusirtó, a Spybot kémprogram irtó. Minden netes gépre kell EGY virusirtó, EGY kémprogram irtó és EGY bekapcsolt, megbízható tűzfal. Ezeket egyben tartalmazzák a VALÓDI Internet Securityk. Ezek közül válassz egyet (Kaspersky IS, Panda IS, Norton IS, Eset Smart Security stb. Mindegyiknél be kell állítani a tűzfalat és a Windows-ét ki kell kapcsolni.
2010. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
felraktam a kaspersky 2010-et, frissítettem is, de nem talált semmit sem...
2010. jún. 19. 13:26
 9/9 A kérdező kommentje:

kaspersky törölve, nagyon visszavett a gép sebességéből, szóval nem maradhatott...

kipróbáltam több programot is, semmi találat

2010. jún. 20. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!